אודות

”גולד הייר“ הוקמה על מנת להגשים חלום לאלפי ישראלים הסובלים מהתקרחות ודלילות שיער, דבר שמקשה על הביטחון העצמי והתפקוד היומיומי ומעוניינים להחזיר לעצמם את מראה השיער השופע.
ב“גולד הייר“ אין קיצורי דרך מבחינת האיכות ואי לכך בחרנו עבורך את הרופאים הטובים ביותר בתחום השתלות השיער, רופאים מוסמכים לכירורגיה פלסטית מזה שנים.
המוטו של ”גולד הייר“ הוא מינימום מחיר אך מקסימום איכות, לא עוד מרפאות טכנאים שאינם מוסמכים להשתלות שיער, לא עוד דוקטור מפורסם שממתג את עצמו ובפועל אינו עושה את העבודה.
האם אף פעם לא הציקה לך פעם השאלה כיצד ד"ר (מפורסם) אחד… מטפל בקבוצת מטופלים גדולה ביום אחד?
התשובה מאד פשוטה, בכל המקומות האלו מלבד כך שמדובר ב“חאפרים“ שמתווכים לך דוקטור מסויים, ב“תכלס“ מי שעושה את העבודה הינו אח רפואי או אפילו טכנאי, מה שקרוי בטורקיה…”מרפאת טכנאים“.
הידעת? לפי החוק בטורקיה, רק רופא מוסמך לבצע השתלת שיער…
ב"גולד הייר" מי שמבצע את הטיפול הינו רופא מוסמך בלבד בהתחייבות!!!

ב"גולד הייר" לא מסתפקים במרפאה מפוארת שאין מאחוריה דבר, אצלנו הטיפול כולו מתבצע במרכז רפואי מהגדולים באיסטנבול, מרכז בינלאומי עם תקינה אמריקאית JCI שביצע עד היום בהצלחה למעלה מ-15,000 השתלות שיער וכמובן אתה מקבל תעודת אחריות חתומה לכל החיים.

אצלנו תוכלו להגשים חלום ולקבל בפחות מ-10,000 שקלים חבילת הכל כלול, השתלה + ארוח בבית מלון 5 כוכבים עם ארוחת בוקר + העברות

עבור השתלות שיער בטורקיה >> לחצו כאן