השתלת שיער DHI

השתלת שיער DHI

שיטת DHI נחשבת למתקדמת ביותר בתחום של השתלת שיער. השיטה היא תוצאה של צבירת ניסיון בהשתלות שיער עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים והיא מוכיחה את עצמה על בסיס יום יומי.

בעבר שיטת DHI הייתה שמורה רק עבור אנשים שהסכימו להשקיע בה סכומי כסף גבוהים, אך בזכות בתי החולים והרופאים המיומנים של טורקיה יכולים גם ישראלים לעבור אותה בקלות. כל מה שצריך לעשות הוא לתאם השתלת שיער DHI באיסטנבול ולהצטרף לשורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

מהי השתלת שיער DHI?

השתלת שיער DHI משיגה 17% יותר שיער באזור הנתרם והיא גם מבטיחה שליטה מלאה בכיוון הצמיחה וללא גילוח החלק העליון. כתוצאה מהמאפיינים הללו, מדובר בשיטה שבעזרתה ניתן להשיג החלמה מהירה יותר ובאחריות מלאה. כמו כן, יש לציין שהשיטה מתבצעת בהרדמה מקומית וללא כאבים בכלל.

השתלות שיער בחו"ל

מהם שלבי הטיפול?

השתלת שיער DHI מתחילה בבקרת איכות על זקיקי השערות. בקרת האיכות מאפשרת לבדוק מה המצב האמיתי של הזקיקים, מה הסיכוי שהם ייקלטו באזור הנתרם ובאיזה אופן כדאי להשתיל אותם. בקרת האיכות גם מתמקדת בזקיקים עצמם כדי לוודא שהם תקינים ורק בסיומה מבצעים את ההשתלה.

בשלב השני משתילים יותר זקיקים שעברו בקרת איכות ואף מתאימים את קוטר המחט של המזרק שמשמש כתושבת. התאמת קוטר המחט לזקיק עוזרת גם היא לשמור על תקינותם והיא מגדילה עוד יותר את הסיכוי להעביר כמות גבוהה של שערות מהאזור התורם לאזור הנתרם. למעשה, בעזרת שיטת DHI ניתן להשתיל יותר זקיקי שיער בכל ס"מ שבו מבצעים השתלה ולגרום לפציעה מינימאלית בלבד עם גלד קטן והחלמה מהירה.

השתלת שיער

מה ההבדלים בין DHI לבין השתלת שיער FUE?

יש כמה הבדלים בולטים שניתן למנות בין שיטת DHI לבין השתלת שיער FUE. אמנם בשתי השיטות מעבירים את הזקיקים מהאזור התורם לאזור הנתרם, אך בשיטת FUE עושים זאת עם מחט אחת ובאופן ידני – בעוד בשיטת DHI משתמשים בלהב ספיר דקה יותר ב-20% ועם אחוזי דיוק מעולים. זה מאפשר השתלה משופרת של הזקיקים בטכנולוגיה של פתיחת ערוצים, במקום השתלת נקודות כמו שעושים בשיטת FUE רגילה.

בנוסף, בשיטת DHI מקבלים אחריות מלאה על ההשתלה ואת הצמיחה המקסימאלית ניתן לראות כבר בתקופה של 6-12 מתום התהליך. זו שיטה שמתבצעת בהרדמה מלאה, בלי תופעות לוואי ובלי כאבים והיא כמובן לא משאירה צלקות.

הבדל לא פחות חשוב בין שיטת DHI לבין השתלת שיער FUE בא לידי ביטוי במהירות הביצוע. בעוד בשיטת DHI משתילים עד 45 זקיקים לס"מ שיער, בשיטות אחרות ומסורתיות מסתפקים במספר של 20-30 זקיקים לס"מ בלבד. כמו כן, העובדה שמשתילים יותר זקיקים ושכל זקיק עובר בקרת איכות הופכים את DHI לשיטה ייחודית ובעלת אחוזי הצלחה מרשימים.

למי מיועדת השיטה?

שיטת השתלת שיער DHI מתאימה לגברים ונשים בגילאים שונים. היא יכולה להתאים גם לאנשים שעברו השתלות שיער קודמות ונשארו עם צלקת, או למי שניסו טכניקות מסורתיות אך לא השיגו את המטרות שהציבו לעצמם. מבחינה כלכלית, השיטה מתאימה גם למי שרוצה לחסוך בהוצאות לטווח הארוך כי אפשר לבצע אותה בטורקיה ובגלל שהתוצאות שלה הן ארוכות טווח.

מדוע לבצע השתלת שיער DHI דרכנו?

כדאי לבצע השתלת שיער DHI דרכנו כי אנו  מעניקים אחריות מלאה ובגלל שיש לנו ניסיון מוכח. מעבר לכך, אנו עובדים עם מנתחים בעלי שם עולמי, מתחייבים לדיסקרטיות מרבית ומציעים אירוח ברמה גבוהה לצד אפשרות מימון מלא ונוח.

אולי יעניין אתכם גם: השתלת שיער בטורקיה