השתלת שיער FUE

השתלת שיער FUE

המונח FUE מתאר בהקשר של השתלת שיער שיטה מתקדמת שיכולה להתאים לגברים ונשים בגילאים שונים. למרות ששיטת FUE מיושמת גם בישראל, עדיף לבצע אותה בטורקיה על מנת ליהנות ממחירים נוחים ורמת ביצוע גבוהה. בטורקיה בכלל ובאיסטנבול בפרט יש רופאים בעלי שם עולמי שמכירים את המאפיינים של השתלת שיער FUE ויודעים כיצד לנצל את היתרונות שלה.

למידע אודות השתלת שיער בטורקיה >> לחצו כאן

מעבר לכך, התשובות לשאלה מדוע השתלות שיער בשיטת FUE משלבות בתוכן יתרונות פונקציונאליים. יש כמובן יתרונות וחסרונות של השיטה וחשוב להביא אותם בחשבון, אך במונחים של טווח מחירים ועלות מול תועלת היא מספקת ככל הנראה את הפתרון האופטימאלי והטוב ביותר.

fue

מהי השתלת שיער FUE

בשביל להבין מדוע השתלת שיער בשיטת FUE צריך להתחיל בהיכרות בסיסית עם המאפיינים שלה. ראשית, בשיטת FUE לא חותכים או קוצרים רצועות שיער מהאזור התורם ולכן גם לא משאירים צלקות. עצם העובדה שניתן להשתמש בשיטת FUE על מנת לבצע השתלת שיער בלי צלקות מעלה את אחוזי ההצלחה ומגבירה את הסיכוי ליהנות מתוצאות לטווח ארוך.

בפועל, בשיטת FUE מעבירים את השיער מהאזור התורם לאזור הנתרם באמצעות מחט ובשיטה ידנית. המחט מאפשרת להוציא שערה אחר שערה בעדינות בלי לפגוע במרקם שלה ומבלי להסב לה נזקים. רק לאחר שמוציאים שערה-שערה מהאזור התורם, מעבירים את השערות לאזור הנתרם ומבצעים את ההשתלה עצמה.

השתלת שיער בשיטת FUE

מדוע השתלת שיער בשיטת Fue?

יש הרבה סיבות שיכולות לענות על השאלה מדוע השתלת שיער בשיטת FUE. היתרון המובהק של השיטה בא לידי ביטוי באחוזי הצלחה גבוהים יותר בהשוואה לשיטות אחרות. היות ובהשתלת שיער אחוזי ההצלחה הם אלו שמטים את הכף וגם מעידים על רמת הביצוע, רצוי לתת מלכתחילה עדיפות לשיטה שמוכיחה את עצמה כמו FUE.

עוד סיבה טובה שמסבירה מדוע השתלת שיער בשיטת FUE קשור למספר השערות שמתקבלות בסוף התהליך. אם למשל משווים את שיטת FUE לשיטה המסורתית שמכונה FUT, רואים שבשיטת FUE נשארות יותר שיער. ככל שיש יותר שערות כך עולה הסיכוי להשיג מראה שיער בריא, צפוף ומטופח בכל הגילאים.

השתלת שיער בחול דוגמא

מהן ההכנות טרם הטיפול?

ההכנות הנדרשות טרם טיפול השתלת שיער FUE כוללות מטבע הדברים טיסה לטורקיה. בעזרת חבילה שכוללת בתוכה טיסות, העברה ולינה בבתי מלון ניתן להגיע מוכנים לביצוע השיטה ולקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו מתחילים לבצע אותה ועד שרואים תוצאות.

בנוסף, חשוב לציין שמבחינה בריאותית אין הנחיות מיוחדות שאמורות למנוע מגברים או נשים לנצל את היתרונות של השתלת שיער FUE. אפשר לברר לגבי הכנות ספציפיות על רקע מצב בריאותי וניתן גם ליצור קשר עם נציגינו בכל שאלה.

השתלת שיער FUE מול השתלת שיער FUT

יתרונות וחסרונות של השיטה

היתרונות של שיטת השתלת שיער FUE הם אחוזי ההצלחה הגבוהים, המהירות והעובדה שאין צלקות. החיסרון הוא שמדובר בשיטה יקרה בהשוואה לטכניקות המסורתית, אך היא משתלמת יותר בטווח הארוך.

למעשה, טווח המחירים של שיטת השתלת שיער FUE קשורה גם למקום שבו מבצעים אותה. זו הסיבה שבגללה עדיף לבצע השתלת שיער בטורקיה ולא בישראל. לסיכום – השתלת שיער FUE היא מה שחיכית לו לריכוז כל היתרונות.

אולי יעניין אתכם גם: השתלת שיער במפרצים I השתלת שיער DHI