מדוע ישראלים רבים בוחרים לעשות השתלת שיער בטורקיה?

טיפולי השתלת שיער בטורקיה זוכים בשנים האחרונות לפופולריות הולכת וגוברת בקרב מאות ישראלים המתמודדים עם בעיית ההתקרחות. הפופולריות להן זוכות הקליניקות הפרטיות בטורקיה המתמחות בטיפולי השתלת שיער, נובעת בין היתר הודות לתוצאות הטיפוליות המרשימות ולתעריפי הטיפול הנמוכים באופן משמעותי מתעריפי הטיפול הנדרשים בישראל. מבין כל הקליניקות הפרטיות העוסקות בטיפולי השתלת שיער בטורקיה, בולטת במיוחד הקליניקה הפרטית של ד"ר זריאן הידועה בשם GOLDHAIR

מדוע כל הישראלים נוהרים לקליניקה הפרטית של ד"ר זריאן?

 ד"ר זריאן הינה רופאה דרמטולוגית המתמחה בתחום העור בכלל ובטיפולי השתלת שיער בפרט. הקליניקה הפרטית שבבעלותה פועלת בהצלחה רבה מאז שנת 2013 והיא ממוקמת בבית החולים הבינלאומי "טופארק" שבאיסטנבול הפועל תחת תקן אמריקאי מסוג JCI. בשטח הקליניקה של ד"ר זריאן מתבצעים מדי חודש למעלה ממאה טיפולי השתלת שיער, כאשר כל הטיפולים מתבצעים על ידי הרופאה בעצמה.

ד"ר זריאן הרופאה הטובה ביותר בטורקיה להשתלת שיער

הניסיון המקצועי של הרופאה בשילוב המכשור המתקדם המצוי בשטח הקליניקה, מאפשר לכל מטופל ישראלי ליהנות מתוצאות הטיפול המרשימות ביותר, כאשר כל הליך טיפולי מתחיל בבדיקות התאמה המתקיימות עוד בישראל. בדיקות אלו נועדו לבדוק את התאמתו של הפציינט להליך הטיפולי ובמקביל לתכנן באופן המיטבי ביותר את התהליך הטיפולי הנדרש לכל מטופל באופן פרטני. לאחר קיומן של בדיקות ההתאמה, ובמידה והפציינט נמצא מתאים להליך הטיפולי, הוא זוכה לחבילת תיירות מרפא בטורקיה בעלויות אטרקטיביות, כאשר עלות טיפולי השתלת שיער בטורקיה אצל ד"ר זריאן נמוכה בעשרות אחוזים מעלויות הטיפול המוצעות בישראל וזאת גם לאחר קיזוז העלויות הנלוות לטיסה.

טיפולי השתלת שיער במגוון רחב של טכניקות ושיטות

טיפולי השתלת שיער המוצעים לכם בקליניקה הפרטית של ד"ר זריאן, מתבצעים במגוון רחב של טכניקות ושיטות והם מותאמים לכל מטופל באופן פרטני בהתאם לממצאי בדיקות ההתאמה המקדימות. בין יתר השיטות הטיפוליות המיושמות בקליניקה תוכלו למצוא:
טיפולי השתלת שיער בשיטת ה-FUE הנחשבת לשיטת הטיפול המתקדמת ביותר בעולם, טיפולי השתלת שיער בשיטת ה-DHi  וטיפולי השתלת שיער במפרצים. במקביל, טיפולי השתלת השיער כוללים גם הליך טיפולי PRP הוא למעשה טיפול חדשני הנחשב לטיפול משלים ומעודד צמיחת שיער בקרב אנשים שעברו טיפולי השתלת שיער.

GOLDHAIR – הקליניקה הפרטית הטובה ביותר בטורקיה להשתלת שיער

GOLDHAIR – הקליניקה הפרטית הטובה ביותר בטורקיה להשתלת שיער

בין יתר הסיבות ההופכות את הקליניקה הפרטית של ד"ר זריאן לקליניקה הטובה והמקצועית ביותר בטורקיה לטיפול השתלת שיער תוכלו למצוא:

מגוון רחב של טכניקות טיפוליות המותאמות לכל פציינט באופן פרטני

  • חדרי טיפול מאובזרים הממוקמים ופועלים מתוך בית חולים בינלאומי באיסטנבול
  • כל הטיפולים בקליניקה מתבצעים על ידי הרופאה בעצמה
  • תוצאות טיפוליות מרשימות ואחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
  • יחס אישי לאורך כל שלבי ההליך הטיפולי –משלב בדיקות ההתאמה בישראל ועד להשגת התוצאות הטיפוליות הרצויות