השתלת שיער במפרצים

אזור המפרצים נחשב רגיש בקרב גברים אך השתלת שיער עבורו יכולה לפתור שורה ארוכה של בעיות. קודם כל, השתלת שיער במפרצים מומלצת כי היא משפרת את המראה החיצוני ותורמת להשגת שיער בריא ומלא. בעזרת השתלה חד פעמית ניתן למלא את המפרצים בשיער ולהשלים את המראה החיצוני. מעבר לכך, השתלת שיער במפרצים מוכיחה את עצמה בטווח הקצר והארוך והיא מתאימה לגברים בגילאים שונים.

תהליך מהיר ולא יקר

כיום תהליך השתלת שיער במפרצים יכול להתבצע מהר ובקלות בטורקיה. בתור מדינה מובילה עם טכנולוגיה מתקדמת, טורקיה מספקת עבור ישראלים פתרון אידיאלי עבור השתלת שיער במפרצים במרחק טיסה קצר. בנוסף, העלויות של השתלת שיער בטורקיה בכלל ובעיר הבירה איסטנבול בפרט נמוכות משמעותית בהשוואה לישראל.

כיצד מתבצע תהליך השתלת שיער במפרצים?

תהליך השתלת שיער במפרצים מתבצע למעשה כמו כל תהליך אחר של השתלת שיער. עצם העובדה שמדובר באזור יחסית קטן של המפרצים לא אמורה לשנות את המאפיינים הבסיסיים של השתלת שיער, מה גם שיש הבדלים בין שלוש שיטות מרכזיות.

 

שיטת FUT

בשיטת השתלת שיער שנקראת FUT חותכים רצועות שיער מהאזור התורם ומעבירים אותן לאזור של המפרצים. היתרון בשיטה הזו הוא שאת רצועות השיער קוצרים מהחלק האחורי של העורף, אך החיסרון הוא שבדרך כלל נשארות צלקות. כמו כן, אחוזי ההצלחה של השיטה נמוכים בגלל שבתהליך העברת השיער מהאזור התורם לאזור המפרצים חלק גדול מהזקיקים נהרסים ואי אפשר להשתמש בהם.

שיטת FUE

שיטה מתקדמת יותר של השתלת שיער נקראת FUE והיא מבוססת על עקרונות דומים – למעט העובדה שאת זקיקי השערות מוציאים מהאזור התורם באופן ידני. עצם השימוש במחט עדינה ובשיטה ידנית כדי להוציא את הזקיקים עוזרת לשמור עליהם, מונעת פגיעה בשערות ומגדילה את סיכויי ההצלחה של ההשתלה למפרצים.

שיטות עבור השתלת שיער במפרצים

שיטת DHI

לשם השוואה, שיטה אחרת של השתלת שיער במפרצים נקראת DHI ובה משיגים יותר שיער במפרצים וגם שליטה מלאה בכיוון. היתרון הוא שהצמיחה היא ללא גילוח החלק העליון וגם תהליך ההחלמה קצר יותר. היות ובניגוד לאזורים אחרים בשיער, המפרצים נמצאים מקדימה ולכן הם מאוד בולטים – השיטה של DHI להשתלת שיער קורצת עבור המון גברים בגילאים שונים.

מה המחיר של השתלת שיער במפרצים?

המחיר של השתלת שיער במפרצים נקבע לפי השיטה שאותה בוחרים ועל פי המקום שבו עוברים את התהליך. כך למשל בישראל משלמים עשרות אחוזים יותר על השתלת שיער במפרצים, בלי קשר לסוג השיטה ולמיומנות של הרופא. מנגד, בטורקיה אפשר לשלם פחות ולקבל אחריות מלאה על התוצאות של השתלת שיער ועל תהליך ההחלמה.

למידע אודות השתלת שיער בטורקיה >> לחצו כאן

כמובן שצריך לקבל מענה מסודר לשאלה מה המחיר של השתלת שיער במפרצים עוד לפני שעוזבים את תחומי הארץ. בשביל זה כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, לקבל המלצות מגברים שכבר עברו השתלת שיער ולברר מולם מה השיטה הכי טובה. בהמשך, ניתן לרכוש חבילה מסודרת שכוללת השתלת שיער, טיסות לטורקיה, לינה בבית מלון וכמובן העברות משדה התעופה.

השקעה חד פעמית תשנה את חייכם

הנקודה החשובה בהקשר של השתלת שיער במפרצים היא שמדובר בהשקעה חד פעמית שיכולה לשנות את החיים. השיפור באיכות החיים הוא מיידי והשתלת שיער תורמת לתחושת הביטחון העצמי של גברים צעירים ומבוגרים. לאחר השתלת שיער גברים מרגישים בנוח לצאת מהבית, לפגוש חברים ולהגיע למקום העבודה.

לסיכום, כדאי להביא בחשבון את כל היתרונות של השתלת שיער במפרצים ולהכיר את השיטות הקיימות. מהבחינה הזו, השתלת שיער היא לא הוצאה אלא השקעה לטווח בינוני וארוך

אולי יעניין אתכם גם: השתלת שיער בשיטת FUE